Približník

Zo stránky Kukopédia

Približník alebo Priblížnik (z angl. "zoomer") je označenie pre jedinca, ktorý sa vyznačuje vysokou úrovňou GEŇA - a tým pádom aj prichádzania. Príchodník, alebo prichádzač, je priblížnikovi veľmi podobný.

Často má (takisto) nezdravo bledú pleť, vyšinutý výraz v tvári a neupravený porast na tvári; takisto často, až priveľmi často dochádza k nedostatku kontaktu (dotyku)[1] či už so ženami (čítaj nežnejšie pohlavie · kto?), alebo trávou[2] (angl. "touch grass" [tač graz]) čo má za následok, ale aj príčinu už spomínané faktory a výzor.[3]

Vyznačuje sa schopnosťou meniť názor podľa okolia, čím, mysliac si že skrýva, skôr ukazuje svoju neschopnosť vytvoriť si vlastný názor*,** všetkým na oči. Nie je jasné, či ide o pozornostikurvenie, psychickú poruchu, nezrelosť, či, a snáď, všetky tieto veci dohromady.

Jedinci tohto druhu sa môžu stotožniť s Jasmin (obr. č. 1). Dlhšie vystavenie sa obrázkodoskám a ich názorom môže ďalej viezť do stavu Jasmin - obr. č. 2, ak medzitým nepríde o rozum (ťažko povedať, či snáď týmto stavom netrpel/a odmala).

Takisto netreba zanedbať vplyv okolia (približnícko-liberálne[4], tzv. "socio-ekonomické faktory")[5].

Taký priblížnik je zmesou napríklad korporatizmu[6], pseudo-intelektu a *"to musím mať!", s prímesou **"musím byť iný ako všetci ostatní[7]!", čím otravuje svoje celé okolie a taktiež tých, ktorí s ním (ne)súhlasia (keďže, takisto sú priblížnici - a tým pádom, logicky, nemôžu[7] s ním súhlasiť.)

  1. čitaj asociál · labílek
  2. Nebolo specifikované, oboje je správne
  3. https://www.memeatlas.com/images/zoomers/zoomer-quick-floss.gif · dotýkať sa svojho geňa, prečo nie, však
  4. Pozri aj termín Liberul
  5. V skutočnosti toto slovo pre nikoho okrem priblížnika a podobných individuí, čo zožrali múdrosť sveta, v reálnom (mimo obrázkodosiek a monitorov PC) živote nič neznamená a je nehmatateľná prakticky neexistujúca. Ale teraz úprimne: to by sa aj chcel dotknúť priblížnika (osobne - a osobnostne), no nemám pravdu?
  6. Kupovanie si "nepopulárnych" vecí (ktoré však takmer každý z nich, priblížnikov, vlastní; patetické). Sprevádzané príkladom: "Bože moj! Funko pops! Kawaaaii! (tzv. "zlaté, roztomilé")" · Keď sa však zamyslíte, vlastný názor a "byť iný ako "všetci" " príliš nejde dokopy. Koho z nich to(to) odradilo? Takmer nikoho.
  7. 7,0 7,1 Priblížnickou mentalitou, proste Jebko! Takisto, tieto znaky možno rozoznať u pozornosťkurvy.