Aloblia

Zo stránky Kukopédia

Alobia, tiež známa ako kniha kníh je sväté písmo Alokálu (pozn. neúplná).

Mýtus o stvorení

1Na počiatku bol Ritter, stvoril IRC kanel #alokal i videl, že to je dobré. Na druhý deň Ritter, stvoril Bea. I videl, že to je dobré.

2GEŇO vytvoril Ritter. Z GEŇA vyformoval šedích. Ale šedí potom vymrely. GEŇO ale zostalo ako všadeprítomná sila, spája všetky vecy na spyrituálnej úrovni. GEŇO je tak doslova dotyk nášho náckoboha ktorý takto prestupuje našou kokotnou dierkou. Preto je ejakulácia tak príjemná.

Je to okamich kedy zažívame to nekonečné požehnanie v ktorom by sme žily, keby šedí nevymrely a my by sme mohli žiť s našímy pánmi z Alďebaranu v náckovskej utópii pod vedením Božškého Vládcu Adolfa Hitlera a jeho pravej ruky kotlebíčka-nádejíčka. Ale takto nam už zostalo len GEŇO a PRICHÁDZANIE, posledný kontakt so svetom ktorý mohol byť, ale nie je.

3GEŇO pochádza od Boha a Boh je Ritter. Svätý otec alokálu. Otec, syn aj matka aj sestra a všetci pojebaní navzájom aby zachovali čistotu rasy, do matky piči kurvy!

Beo 14;88

Ako Ritter stvoril z GEŇA šedích, tak šedí stvorili z GEŇA ľudzi. Ľudia potom stvorili ženy. Ľudia sú v porovnaní so šedými rovnaký mizerný nepodarok ako je žena mizerný nepodarok v porovnaní s človekom. GEŇO pri každom použití stráca sílu. Až bude PRICHÁDZAŤ posledný človek a bude posledný výron GEŇA vtedy svet skončí a zo svojej Felície vyskočí RItter, Hitler, Kotleba a Vasky a tentokrát stvoria svet tak ako bol zamýšlaný už pri prvom pokuse. Všetci budú krásni a bieli a nebudú žiadne menejcenné rasy, všetci budú bieli ako GEŇO.

Evanjelium podľa Jazveca

Rodokmeň Jana, syna Kitty. Ritter mal syna Ježiša Nazaretského, ktorý sa inkarnoval ako druhý boží syn - Adolf Hitler. Hitler mal DeGrella, DeGrelle Dubčeka, Dubček splodil Júdeho, ktorý nemal nikoho okrem dcérky. Kitty, ktorá bola bratom Hitlera dala preto život Janovi.

Za dávnych čias kukootroctva Jushe a Kitty žili zároveň. Jushe sklamaný z piči vyjebanej ujal sa nad mravnou výchovou jej syna Jana. V tom čase už chyrovali zvesti o Židonegro Kraľisovi a ľud sa pýtal: Jeboce? Ale Jushe hovoril Janovi o tomto slávnom príchode.

"Začujeme PRRRRRD z hôr a ucítime smrad z nebies, vtedy príde Židovský Kráľ. Rýchlo choď sa dať pokrstiť v GEŇOrieke Jordán." Tam Jano šiel i uvidel Bea Krstiteľa ako krstí mladé árijské panny v bielej rieke Života. Keď k nemu Jano prišiel aby sa dal pokrstiť, zistil, že Beo je práve idle.

Keby LEN poznal múdrosť jeho otčima, spamovať !m celú noc, možno by teraz Jano netrel biedu v butatótove, ale bol by už povznesený v svätej trojici - Boha Rittera, Syna Hitlera a Ducha Labílka. (Poznámka: Svätá trojica a Svätá štvorica sú dve rozdielne skupiny aj keď sa niektorý členovia vyskytujú aj v jednej aj v druhej skupine)